Vanmiddag na de Formule-1 toch nog weer wat zitten prutsen…
En er achter gekomen dat een vorige eigenaar behoorlijk de boel verneukt heeft. Niet alleen de achterrem maar ook de voorrem zat nagenoeg vast. Ik weet nu waarom… Remplokjes waren versleten en toen ik ze wilde demonteren, bleek er één gebroken. Dat loopt natuurlijk lekker klem/aan, en daardoor remt de schijf voortdurend. In ieder geval een beetje.
Dus de hele zooi dan maar wisselen, dacht ik.
Ja.. DACHT ik… want één van de borg-bouten (imbus) voor de remblokjes is doorgedraaid En die krijg je er dus niet meer uit zonder ernstig revisiewerk.
Daar ben ik een poos mee bezig geweest… Totdat ik me bedacht dat er misschien nog wel iets bruikbaars in de ‘grabbelton’ zou liggen… En verdomd !!! Dus nu heb ik de hele zooi aan omgezet. Kost weer wat extra moeite, maar dan hebbie ook wat… Op die foto moet je nog even wachten want t is nu te donker in mijn schuurtje voor een fatsoendelijk plaatje.
Moraal van dit verhaal… Gooi nooit iets weg !!!!

